To kolejna z wielu inwestycji, którą firma zobowiązała się przeznaczyć na swój rozwój w Irlandii.

Już tej jesieni mieszkańcy Tallaght w południowej części Dublina będą mogli robić zakupy w nowym sklepie popularnej sieci Penneys.

Sklepy Penneys w Irlandii

Projekt, który zapowiedziano już w zeszłym roku, jest jedną z wielu podobnych inwestycji o łącznej sumie 250 milionów euro, którą firma zobowiązała się przeznaczyć na swój rozwój w Irlandii w ciągu kolejnej dekady.

W Carlow otwarty został niedawno sklep, w którym docelowo zatrudnienie znajdzie ponad 100 osób. Natomiast w sklepie w The Square w Tallaght potrzebnych jest 300 nowych pracowników.

Osoby chętne do pracy w tym punkcie mogą już aplikować o pracę – zarówno w niepełnym jak i w pełnym wymiarze godzin. Poszukiwani są pracownicy „entuzjastyczni” i „zmotywowani”.

Sieć sklepów w Irlandii

Wybrani kandydaci przejdą szkolenie z wiedzy o produktach, wizualnego merchandisingu, uzupełniania zapasów i obsługi klienta.

Ten nowy sklep będzie 37 sklepem sieci Penneys w Irlandii. Natomiast na początku 2024 roku ukończony ma zostać nowy obiekt magazynowo-dystrybucyjny w Newbridge, który obsługiwać będzie wszystkie sklepy w całej Irlandii.