POLONIA IRLANDIA • GAZETA • WIADOMOŚCI I INFORMACJE

W sklepie pojawi się również wiele nowych modeli LEGO „inspirowanych kulturą Dublina i Irlandii”.

Dla miłośników budowania z klocków to prawdziwa gratka – jeszcze w tym roku ma zostać otwarty pierwszy sklep LEGO w Irlandii.

Klocki LEGO

Przedstawiciele giganta na rynku klocków dla dzieci szukali „idealnej lokalizacji w Dublinie” i zdecydowali się otworzyć pierwsze tego typu miejsce w Irlandii przy tętniącej życiem ulicy Grafton Street.

Zgodnie z zapowiedzią, sklep powita swoich pierwszych klientów już latem tego roku. Będą oni mieli okazję zapoznać się z nową koncepcją „Retailtainment”, łączącej fizyczne i cyfrowe doświadczenia, które pozwalają kupującym zanurzyć się w słynnym świecie LEGO, a także tworzyć spersonalizowane produkty.

Obejmują one m.in:

  • Minifigure Factory: Fabryka minifigurek LEGO pozwala odwiedzającym zaprojektować i stworzyć unikalną minifigurkę LEGO — idealną pamiątkę z wizyty lub prezent dla kogoś innego.
  • LEGO Expression, gdzie odwiedzający mogą bawić się minifigurkami LEGO, które naśladują ich mimikę.
  • LEGO Pick a Brick Wall: Pick a Brick Wall to świetny sposób, aby fani mogli wybrać dokładnie te elementy, których potrzebują do swoich konstrukcji.

Klienci będą mogli także wybrać ekskluzywne trójwymiarowe modele LEGO inspirowane kulturą Dublina i Irlandii, a każdego miesiąca odbywać się będą w sklepie różne ciekawe wydarzenia.

W sklepie zatrudnienie znajdzie 10-15 osób, które zawsze chętnie pomogą wybrać prezent czy znaleźć idealnie dopasowany dla klienta zestaw.