POLONIA IRLANDIA • GAZETA • WIADOMOŚCI I INFORMACJE

Premier Irlandii (Taoiseach) Leo Varadkar nie wyklucza pesymistycznej prognozy zachorowań na koronawirusa Covid-19 wśród mieszkańców kraju.

We wczorajszej przemowie premiera Irlandii Leo Varadkar na odprawie Departamentu Zdrowia Irlandii przedstawiono szokujący scenariusz. Przewiduje się, że połowa mieszkańców Irlandii może zachorować na koronawirusa Covid-19.

Wzrasta liczba zachorowań na koronawirusa Covid-19 w Irlandii

Wzrasta ilość zachorowań na koronawirusa Covid-19 w Irlandii. W ciągu ostatniej doby wykryto kolejne 54 przypadki zachorowań. Obecnie w Irlandii są 223 osoby zarażone koronawirusem a 2 osoby zmarły.

Koronawirus Covid-19 w Irlandii

Liczba osób chorych na koronawirusa Covid-19 w Irlandii będzie rosła każdego dnia przez najbliższych kilka tygodni. Według najnowszych prognoz w ciągu najbliższych dwóch tygodni na koronowirusa zachoruje nawet 15.000 osób w Irlandii.

Łączna liczba zachorowań będzie bardzo wysoka – może to być nawet 2 miliony przypadków. Obecnym celem dla rządu Irlandii jest „spłaszczenie krzywej zachorowań” osób w jednym czasie. Ma to ogromne znaczenie dla służby zdrowia w Irlandii, która może zostać przytłoczona pandemią koronawirusa.

Jak uzyskać zasiłek pieniężny z powodu koronawirusa w Irlandii?

Opublikowaliśmy poradnik, w którym dowiecie się jak, kto, ile i na jak długo może otrzymać zasiłek pieniężny z powodu koronawirusa Covid-19 w Irlandii:

Poradnik: Jak dostać zasiłek pieniężny z powodu koronawirusa w Irlandii

Najnowsze informacje: Koronawirus w Irlandii