Sieć obniża ceny produktów – zachęta dla klientów w Irlandii

Sieć supermarketów ogłosiła znaczące obniżki cen dla swoich klientów w Irlandii.

Sieć supermarketów w Irlandii ogłosiła znaczące obniżki cen kolejnych popularnych produktów.

Obniżka cen w Irlandii

Ta inicjatywa jest częścią ciągłego zobowiązania sieci ALDI do oferowania produktów najwyższej jakości w najniższych możliwych cenach.

Wśród przecenionych artykułów znalazły się ulubione produkty z różnych działów, w tym pieczywa, nabiału, mięsa, słodyczy, napoi oraz artykułów gospodarstwa domowego.

Klienci mogą teraz cieszyć się niższymi cenami na takie produkty jak świeże mięso z kurczaka, wołowina, jagnięcina, ryby, pieczywo, dezodoranty czy wino.

Obniżki cen nie wpłyną na ceny płacone dostawcom ALDI, co podkreśla zobowiązanie sieci do uczciwego traktowania swoich partnerów biznesowych.

Sieć sklepów

ALDI podkreśla, że te najnowsze obniżki cen są kontynuacją ogłoszenia z zeszłego miesiąca, kiedy to zredukowano ceny prawie 150 najlepiej sprzedających się produktów.

Łącznie w tym roku ALDI obniżyło ceny ponad 230 produktów, inwestując w ten sposób ponad 12 mln euro w swoje zobowiązanie do dostarczania niższych cen przy dobrej jakości dla swoich klientów.

ALDI również podkreśliło swoje wsparcie dla lokalnej gospodarki poprzez ogłoszenie, że w zeszłym roku wydało 1,1 mld euro na współpracę z siecią ponad 330 irlandzkich dostawców, w tym podpisanie kilku nowych kontraktów z dostawcami na sumę ponad 40 mln euro.