Bezpłatny udział dla dzieci w Halloween w Irlandii - podano szczegóły

Ta „niezapomniana” zabawa w Irlandii zaplanowana jest na cały długi weekend.

W nadchodzący weekend Zoo w Dublinie zaprasza dzieci w przebraniach na niezapomnianą zabawę w świecie zwierząt.

Zoo w Dublinie

Dublin Zoo świętuje Halloween „zapierającym dech w piersiach” harmonogramem rodzinnej rozrywki. Wydarzenia będą pełne strasznych wrażeń i edukacyjnych atrakcji dla całej rodziny.

Specjalne pokazy magiczne w tematyce Halloween, makabryczne rzemiosła, gry i wyjątkowa Trasa Strachu – to wszystko czeka na odwiedzających wraz z innymi atrakcjami w ten długi weekend.

Odwiedzający będą mieli okazję spotkać straszne postacie, a także pomalować twarze w klimacie Halloween. Będzie również okazja posłuchać ciekawostek na temat różnorodnych zwierząt w Zoo.

Dla entuzjastów edukacyjnych doświadczeń, zespół odkrywania i nauki Zoo przygotował wiele warsztatów, takich jak „Odkrywanie Dinozaurów”, gdzie uczestnicy będą mieli szansę zbadać szkielet tyranozaura i odkrywać skamieniałości starożytnych gadów. Natomiast „Warsztat Halloween dla Dzieci” pozwoli najmłodszym zgłębić tajniki świata zwierząt w Zoo.

Impreza Halloween w Dublinie będzie trwać od soboty 28 października do poniedziałku 30 października, w godzinach od 11:00 do 15:00.

Dodatkowo, każde dziecko w stroju Halloween otrzyma bezpłatny wstęp, pod warunkiem, że ich opiekun nabył pełnopłatny bilet.