€40.000 odszkodowania po wypadku samochodowym w Irlandii

Pan Tomasz K. miał niezwykle pechowy dzień na drodze w Irlandii, gdy inny kierowca niespodziewanie wjechał mu w tył samochodu.

To zdarzenie spowodowało, że pan Tomasz doznał bólu ręki, typowych obrażeń „whiplash”, czyli naciągnięcia mięśni szyi oraz powypadkowego stresu. Zrozpaczony sytuacją, pan Tomasz zdecydował się szukać pomocy w kancelarii prawnej w Dublinie, zdając sobie sprawę, że przysługuje mu odszkodowanie po wypadku drogowym w Irlandii.

Wypadek drogowy w Irlandii – odszkodowanie za obrażenia fizyczne oraz psychiczne. 

Wypadek miał miejsce na ruchliwej ulicy w Cork. Pan Tomasz K. zatrzymał się przed światłami, gdy nagle nastąpiło uderzenie od tyłu. Zaskoczony, przestraszony i lekko potłuczony, z trudem wysiadł z samochodu. Po wymianie danych z drugim kierowcą, pan Tomasz zdał sobie sprawę, że doznał obrażeń wskutek wypadku w Irlandii.

Ponieważ ból robił się coraz silniejszy, nie był on w stanie pójść do pracy, a na drugi dzień udał się do lekarza rodzinnego. Lekarz stwierdził, że ma on uraz szyi oraz ręki i zalecił leczenie. Jednakże po pewnym czasie pan Tomasz zaczął odczuwać nasilający się stres i lęk przed prowadzeniem pojazdów. Stres był tak duży, że pan Tomasz zaczął całkowicie unikać jazdy samochodem.

Oprócz bólu i objawów fizycznych zaczął on popadać w depresję, która była również spowodowana niemożliwością powrotu do pracy ze względu na obrażenia ręki, których doznał na skutek wypadku drogowego w Cork. Ogólne rozbicie emocjonalne i odczuwany ból miały również wpływ na problemy ze snem oraz negatywne nastawienie do życia. Pan Tomasz stał się wycofany, przestał spotykać się z kolegami, spadły mu chęci na jakąkolwiek aktywność i nie miał już motywacji do działania. Po konsultacji z lekarzem rodzinnym GP, został skierowany do psychologa w celu rozpoczęcia leczenia stresu powypadkowego w Irlandii oraz możliwej depresji.

Wypadek w Irlandii – bezpłatna porada prawna.  

Początkowo pan Tomasz obawiał się, że nie będzie go stać na prawnika, ale już na pierwszej darmowej konsultacji dowiedział się, że kancelaria w pełni finansuje prowadzenie sprawy, a prawnik dopiero otrzymuje wynagrodzenie za swoją pracę w momencie uzyskania odszkodowania dla klienta.

Pan Tomasz zrozumiał wtedy, że nie ma nic do stracenia – może tylko zyskać.

Po przedstawieniu okoliczności zdarzenia oraz objawów, które pojawiły się wskutek wypadku w Irlandii, prawnik poinformował pana Tomasza, że przysługuje mu odszkodowanie za wypadek drogowy w Irlandii.

Wypadek drogowy w Irlandii – pomoc w dochodzeniu odszkodowania. 

Pan Tomasz został poinformowany o tym, że odszkodowanie w Irlandii otrzyma nie tylko za obrażenia cielesne, ale również za uszczerbek na zdrowiu psychicznym oraz stres, którego doświadczył. Kolejną częścią odszkodowania, którą prawnik opisał, była utrata zarobków, którą pan Tomasz poniósł ze względu na to, że nie był on w stanie przez jakiś czas powrócić do pracy z powodu swoich obrażeń wskutek wypadku samochodowego w Irlandii.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sprawach odszkodowawczych kancelaria była w stanie uzyskać dla pana Tomasza K. zadowalającą sumę w wysokości blisko 40 tys. euro. Prawnik w Irlandii nie tylko skutecznie reprezentował pana Tomasza w negocjacjach z ubezpieczycielem, ale także pomógł mu w zrozumieniu całego procesu, a sprawa została załatwiona w języku polskim, co bardzo pomogło panu Tomaszowi.

Prawnik w Irlandii – pomoc w dochodzeniu odszkodowania. 

Doznałeś obrażeń w wypadku w Irlandii? Czujesz bóle szyi, zawroty głowy lub inne nieprzyjemne dolegliwości? A może masz lęk przed ponownym prowadzeniem pojazdów?

Najprawdopodobniej należą Ci się pieniądze za doznany uszczerbek na zdrowiu fizycznym oraz / lub psychicznym. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać bezpłatną konsultację w języku polskim w sprawie swojego wypadku!


ACTIVUS
Dochodzenie odszkodowań w Irlandii

https://wypadekwirlandii.pl

email: info@wypadekwirlandii.pl

tel: +353 1 254 2006


Artykuł sponsorowany