Gwałtowna śmierć kobiety w Irlandii - aresztowano mężczyznę

Funkcjonariusze Gardy prowadzą intensywne śledztwo w sprawie okoliczności śmierci 40-kilkuletniej kobiety w Irlandii.

Funkcjonariusze Gardy prowadzą intensywne śledztwo w sprawie okoliczności śmierci 40-kilkuletniej kobiety, której ciało znaleziono w piątek rano w jednym z mieszkań w Irlandii.

Śledztwo Gardy

Ze wstępnych informacji wynika, że tuż po godzinie 10:00 rano nieprzytomną kobietę znaleziono w mieszkaniu w Royal Canal Park w Ashtown w Dublinie.

Służby ratunkowe, które pojawiły się na miejscu, stwierdziły zgon kobiety. Wiadomo też, że ofiara poniosła „gwałtowną śmierć”, prawdopodobnie w wyniku użycia ostrego narzędzia.

Niedługo potem funkcjonariusze Gardy zatrzymali mężczyznę w wieku ok. 50 lat, który został aresztowany pod zarzutem morderstwa. Śledczy nie szukają nikogo innego w związku z tym dochodzeniem.

Apel Gardy

Mieszkanie, w którym doszło do zdarzenia, jest odgrodzone policyjną taśmą. Ciało kobiety zostało zabrane do kostnicy, w sobotę ma zostać przeprowadzona sekcja zwłok.

Funkcjonariusze Gardy apelują do świadków zdarzenia i osób, które mają jakiekolwiek informacje na ten temat o kontakt pod numerem 01-666 7500 lub 1800-666 111 bądź z dowolnym posterunkiem Gardy.