Kobieta okradziona na drodze w Irlandii - apel Gardy

Do zdarzenia doszło na pasie awaryjnym jednej z najbardziej ruchliwych dróg w Irlandii.

Funkcjonariusze Gardy prowadzą śledztwo w sprawie kradzieży mienia, do której doszło na jednej z dróg w Irlandii.

Kradzież w Irlandii

Z podanych informacji wynika, że w sobotę, około godziny 14:00, na autostradzie N7 w hrabstwie Kildare, 50-kilkuletnia kobieta zjechała na pas awaryjny między węzłami 7 a 8, w pobliżu miejscowości Kill.

Chwilę później samochód, który jechał w tym samym kierunku, zatrzymał się przed nią. Z tego pojazdu wysiadł mężczyzna, który po krótkiej szamotaninie ukradł kilka osobistych przedmiotów, w tym torebkę, i odjechał z miejsca zdarzenia.

Kobieta nie doznała poważnych obrażeń, jednak znajdowała się w stanie silnego emocjonalnego poruszenia.

Śledztwo Gardy

Na chwilę obecną nikt nie został aresztowany, ale śledczy mają nadzieję na pomoc ze strony świadków, zwłaszcza że zdarzenie miało miejsce w ciągu dnia na ruchliwej autostradzie.

Garda apeluje do kierowców, którzy przejeżdżali tę trasę wczoraj między godziną 13:45 a 14:15, zwłaszcza między węzłami 7 (Kill) i 8 (Johnstown), o sprawdzenie ewentualnych nagrań z kamer samochodowych.

Każdy, kto może dysponować materiałem filmowym lub innymi informacjami, które mogą pomóc w śledztwie, proszony jest o kontakt z posterunkiem Gardy w Naas pod numerem 045 884300 lub pod numerem 1800 666 111 bądź z najbliższą jednostką Gardy w Irlandii.