Kolejny punkt sieci sklepów w Irlandii - trwa nabór na nowe stanowiska

Popularna sieć sklepów realizuje plan ekspansji firmy w Irlandii i rekrutuje na nowe stanowiska.

Popularny sprzedawca mebli, artykułów gospodarstwa domowego i ogrodowego otworzył właśnie swój 21. sklep w Irlandii.

Sklepy w Irlandii

Nowy punkt JYSK znajduje się w Beacon South Quarter w południowym Dublinie i jest drugim sklepem duńskiej sieci w stolicy Irlandii.

Firma, która obecnie zatrudnia 256 osób w Irlandii, ogłosiła rekrutację w celu obsadzenia 100 nowych miejsc pracy w ciągu najbliższego roku, z planami otwarcia kolejnych 10 sklepów w tym czasie.

Świętując otwarcie nowego sklepu, sklep oferuje do 70% rabatu na wszystkie produkty przez cały tydzień otwarcia, jak poinformowano.

JYSK odnotował w ubiegłym roku obrót w Wielkiej Brytanii i Irlandii w wysokości 97 mln euro, co oznacza wzrost o 40% rok do roku, a grupa odnotowała wzrost liczby klientów o 67% w 2022 r., z dalszym wzrostem przewidywanym w tym roku.

Praca w Irlandii

Firma otworzyła swój pierwszy sklep w Naas w 2019 roku. Od tego czasu realizuje swój plan ekspansji na irlandzkim rynku.

Dyrektor krajowy JYSK w Wielkiej Brytanii i Irlandii, Roni Tuominen powiedział:

Odkąd JYSK pojawił się w Irlandii cztery lata temu, mieliśmy bardzo jasną strategię – otworzyć sklep JYSK tam, gdzie widzimy lukę na rynku i gdzie istnieje apetyt na wiodącą markę oferującą wysokiej jakości artykuły gospodarstwa domowego w doskonałej cenie.

Od momentu powstania w 1979 roku JYSK rozrósł się do 3200 sklepów i 28 000 pracowników w 48 krajach. Osoby zainteresowane pracą w sklepach JYSK mogą aplikować na stronie internetowej tej sieci.