Linie lotnicze Ryanair z nową kampanią podano warunki

Ryanair oferuje pasażerom w Irlandii tanie przeloty z okazji majowego Bank Holiday.

Linie lotnicze Ryanair ogłosiły rozpoczęcie błyskawicznej wyprzedaży z okazji długiego weekendu w Irlandii.

Linie lotnicze Ryanair

Wyprzedaż z okazji majówki proponuje bilety w jedną stronę już od 24,99 euro do słonecznych kurortów, takich jak Barcelona, Santiago, Santander czy Zagrzeb.

W ofercie „Bankers breaks bonanza!” znalazły się również bilety do tętniących życiem miast, takich jak Amsterdam, Kolonia, Londyn czy Luksemburg.

Także dla Polaków mieszkających w Irlandii przygotowano zniżki – na wybrane loty do Poznania, Katowic czy Wrocławia (obowiązują warunki).

Linia lotnicza informuje, że oferty będą dostępne do kupienia tylko od soboty, 4 maja, do poniedziałku, 6 maja, a bilety będą ważne na podróże od 4 do 30 czerwca br.

Lotnisko w Dublinie

Tymczasem lotnisko w Dublinie ogłosiło ważną informację w związku ze wzmożonym ruchem podczas tego weekendu.

Według informacji od DAA (Dublin Airport Authority), port lotniczy ma w ten weekend przyjąć około 400 tysięcy pasażerów.

Na lotnisku brakuje miejsc parkingowych. Wszystkie bilety na parking zostały wyprzedane. Osoby, które nie zdążyły zarezerwować miejsca, powinny rozważyć inne środki transportu do lotniska.

Zarząd lotniska radzi też, by pasażerowie lotów krótkodystansowych przybyli na lotnisko przynajmniej na dwie godziny przed odlotem, a ci, którzy planują loty długodystansowe – na trzy godziny przed wylotem.