Nowość dla klientów Penneys - pierwsza taka inicjatywa w Irlandii

Popularna sieć sklepów podjęła się nowej inicjatywy dla swoich klientów w Irlandii.

Przedstawiciele sieci sklepów Penneys/Primark poinformowali o nowej inicjatywie dla klientów w Irlandii.

Sieć sklepów Penneys w Irlandii

Już w przyszłym tygodniu odbędą się bezpłatne warsztaty, będące częścią projektu firmy Primark Cares. Zajęcia poprowadzi popularna w Irlandii projektantka Orla Kelly.

Osoby biorące udział w tych warsztatach będą miały szansę nauczyć się „kreatywnych możliwości naprawy odzieży”.

Bezpłatne warsztaty odbędą się w sklepie Penneys w centrum handlowym Liffey Valley, Fonthill Road, D22 R6K8 w dniu 18 kwietnia w godzinach od 10:30 do 12:00 oraz od 12:30 do 14:00.

Od osób chętnych do wzięcia udziału w warsztatach nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie. Podczas zajęć przedstawione zostaną różne techniki szycia ręcznego, a także stosowania technik haftowania czy patchworku.

Warsztaty w Irlandii

Projekt firmy Primark Cares zostanie uruchomiony na terenie całej Irlandii. Celem tej inicjatywy jest zwiększenie trwałości ubrań i dłuższe utrzymywanie ich w użyciu w ramach zobowiązania firmy do przekształcenia się w biznes o obiegu zamkniętym.

Warsztaty naprawcze mają umożliwić klientom nowe spojrzenie na swoją obecną garderobę i wzmocnić ich umiejętności dostosowywania, poprawiania i dodawania własnej osobowości do swoich ubrań, jak zapewnia Orla Kelly.

Więcej: primark.com