Nowość w popularnej sieci sklepów w Irlandii

Popularna w Irlandii sieć sklepów odzieżowych kontynuuje swoje zobowiązanie do zrównoważonej mody.

Popularna sieć sklepów odzieżowych kontynuuje swoje zobowiązanie do zrównoważonej mody poprzez wprowadzenie platformy Pre-Owned dla klientów w Irlandii.

Sieć sklepów w Irlandii

Innowacyjna platforma sieci ZARA ma na celu pomóc klientom przedłużyć żywotność swoich ubrań, a firma rozszerza swoje usługi na 14 nowych rynków europejskich, w tym w Irlandii.

Pre-Owned to nie tylko sprzedaż ubrań z drugiej ręki, ale też kompleksowa inicjatywa obejmująca naprawę odzieży, odsprzedaż przedmiotów z ZARA między klientami oraz możliwość bezpłatnego przekazania odzieży.

Naprawa obejmuje wymianę guzików, zamków błyskawicznych oraz naprawę szwów, a klient może skorzystać z tej usługi online lub w wybranym sklepie ZARA, a naprawa jest realizowana przez lokalnych dostawców.

Sklepy w Irlandii

Kolejną opcją dla użytkowników Pre-Owned jest możliwość odsprzedaży używanych ubrań ZARA poprzez bezpieczną platformę z modnym interfejsem.

Przestrzeń sprzedażowa jest zorganizowana według kategorii produktów, z dokładnymi informacjami o każdym przedmiocie, w tym oryginalnymi informacjami od ZARA i aktualnymi zdjęciami dostarczonymi przez sprzedawcę.

W ramach inicjatywy Pre-Owned klienci mogą również poprosić o odbiór używanej odzieży do przekazania organizacjom non-profit. Te organizacje klasyfikują ubrania do ponownego użycia lub recyklingu, wspierając rozwój projektów w społecznościach potrzebujących. Usługa ta akceptuje produkty dowolnej marki, co czyni ją bardziej otwartą dla różnych klientów.

Platforma ta działa już Wielkiej Brytanii i we Francji. Jej ekspansja na kolejne kraje to rezultat postępów firmy zarządzającej tą marką w realizacji zobowiązań dotyczących zrównoważonego rozwoju.

Usługa Pre-Owned sieci ZARA jest dostępna na stronie tej popularnej w Irlandii sieci sklepów od 12 grudnia.