POLONIA IRLANDIA • GAZETA • WIADOMOŚCI I INFORMACJE

Popularna w Irlandii sieć sklepów Penneys ma dobre informacje dla swoich klientów.

Popularna w Irlandii sieć sklepów Penneys wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów.

Sieć sklepów w Irlandii

Rosnące koszty utrzymania wywierają coraz wyższą presje na mieszkańcach, zwłaszcza rodzinach z małymi dziećmi. W odpowiedzi na tę trudną sytuację szef Penneys Ireland, Damien O’Neill, poinformował, że firma ma nadzieję pomóc rodzinom „w jakiś mały sposób”.

Sieć zdecydowała się zamrozić ceny produktów dla dzieci w wieku od 1,5 do 8 lat, a także planuje utrzymać ceny wielu swoich podstawowych produktów, takich jak bielizna, t-shirty czy swetry.

Sklepy Penneys

W sumie ponad tysiąc produktów nie zmieni swoich cen w okresie jesiennym, co jest dobrą informacją dla rodziców szykujących swoje dzieci do nowego roku szkolnego.

W oświadczeniu szef działu sprzedaży Penneys powiedział:

Dzieci szybko się rozwijają, a wymiana ich ubrań jest niezbędnym zadaniem dla rodzin – mamy nadzieję, że chroniąc ceny naszych podstawowych artykułów dla dzieci, możemy w jakiś sposób pomóc, zwłaszcza gdy wkraczamy w kosztowny sezon szkolny.

Po zamrożeniu cen spodnie jeansowe można kupić od 8 euro, a za kurtkę ocieplaną dla dziecka można zapłacić tylko 18 euro. Ceny bluz i sukienek zaczynają się już od 6 euro, a koszulek z długim rękawem od 2,30 euro.