To już 5 lat pięknej historii Polonia Irlandia i początek kolejnej na następne lata.

Pięć lat temu, jeden człowiek – Robert Rodziewicz podjął decyzję, że chce spróbować samemu zbudować polski portal informacyjny dla Polonii w Irlandii. Dokładnie 04 marca 2014 roku o godzinie 13:40:34 została zarejestrowana domena poloniairlandia.pl. Nigdy nie przypuszczałem, że samemu uda mi się osiągnąć pozycję lidera na polskim rynku medialnym w Irlandii – ale to zrobiłem. Dziękuję bardzo za to Wam wszystkim.

75 milionów wyświetleń – 5 lat Polonia Irlandia

Gdyby 5 lat temu ktoś mi powiedział, że strona Polonia Irlandia zostanie wyświetlona 75 milionów razy w piątą rocznicę – to nie uwierzyłbym. Główna zasada i moje motto: to ludzie są najważniejsi – jednak się sprawdziła i odniosła spektakularny sukces. To wy zmieniliście moje życie i to gdzie się teraz znajduję i co robię w życiu.

POLONIA IRLANDIA - STATYSTYKI STRONY 03:2014 - 02:2019
POLONIA IRLANDIA – STATYSTYKI STRONY 03:2014 – 02:2019

Polonia Irlandia na przestrzeni pięciu lat

W historii strony Polonia Irlandia podejmowałem wiele kluczowych decyzji. Trzy pierwsze lata (2014 – 2017) poświęcałem swój czas i pieniądze, bo wierzyłem, że mam dobry pomysł. Wielokrotnie znajomi pytali mnie: czy to ma sens?

Mówili: Wydajesz swoje pieniądze i pracujesz po kilkanaście godzin dziennie, po co?

Odpowiadałem: Dla ludzi. I tak po prostu, bo to lubię. Wszystko robiłem i robię sam. To daje mi dużo satysfakcji. Cały czas się rozwijam, uczę i poznaję wiele ciekawych osób.

Konkurencja – to mnie motywuje i napędza

Nie ma większej motywacji w moim zawodowym życiu jak konkurencja. Ona jest dla mnie paliwem i motorem do działania. Taki mam charakter i tego nie zmienię. W 2018 roku zrealizowałem postawiony przed sobą cel. Strona Polonia Irlandia została liderem na irlandzkim rynku polskich stron w Irlandii. I to z rewelacyjnym wynikiem 28 milionów wyświetleń w ciągu jednego roku.

Serdecznie dziękuję Wszystkim czytelnikom i partnerom biznesowym za wspólne pięć lat. Cieszę się na myśl, że kolejne lata będą równie owocne – Robert Rodziewicz.