POLONIA IRLANDIA • GAZETA • WIADOMOŚCI I INFORMACJE

Garda prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa, do którego doszło w sobotę w Irlandii.

Funkcjonariusze Gardy prowadzą śledztwo w sprawie morderstwa, które miało miejsce w sobotę 19 marca w Irlandii.

Śledztwo Gardy

Ofiarą jest 36-letnia kobieta, która została zastrzelona w domu przy Collins Place w Finglas w Dublinie. Do zbrodni doszło około godziny 20:40.

Na miejsce zdarzenia przybyły jednostki Gardy oraz służby ratunkowe. Ranna kobieta została przewieziona do szpitala Mater Misericordiae University Hospital, jednak jej życia nie udało się uratować.

Służby powiadomiły koronera, a krajowy patolog ma przeprowadzić sekcję zwłok. Miejsce zbrodni zostało odseparowane policyjną taśmą, swoje czynności prowadzą tam technicy kryminalistyki Gardy.

Ze wstępnych informacji wynika, że kobieta znajdowała się na tyłach domu, kiedy została zastrzelona.

Apel do mieszkańców

Na obecną chwilę nie dokonano żadnych aresztowań, a detektywi badają również, czy incydent jest powiązany z inną strzelaniną, która miała miejsce w tym samym obszarze miasta kilka dni wcześniej.

Funkcjonariusze Gardy apelują do świadków zdarzenia lub osób, które mają informacje w tej sprawie o kontakt pod numerem 01-6667500 lub 1800 666 111 bądź z dowolnym posterunkiem Gardy.

Mieszkańców prosi się też o udostępnienie nagrań z kamer CCTV, urządzeń mobilnych i wideorejestratorów, które potencjalnie mogą mieć związek ze sprawą.