Śmierć dwóch mężczyzn w Irlandii - Garda apeluje do świadków

Trwa dochodzenie w sprawie okoliczności śmierci mężczyzny, którego zwłoki znaleziono w sobotę w Irlandii.

Funkcjonariusze Gardy prowadzą dochodzenie w sprawie okoliczności śmierci 40-kilkuletniego mężczyzny, do której doszło w weekend w Irlandii.

Śledztwo Gardy

Ciało mężczyzny zostało znalezione w sobotę 7 stycznia przed godziną 22:00 na tyłach lokalu przy Lower Rathmines Road w Dublinie. Pod wskazany adres przybyły wezwane przez świadków jednostki ratunkowe, jednak na miejscu orzeczono zgon mężczyzny.

Jego ciało zostało zabrane do kostnicy, a miejsce znalezienia ciała zostało odgrodzone policyjną taśmą. Zaplanowano sekcję zwłok, która pozwoli ustalić przebieg śledztwa, jak poinformowano.

Apel Gardy

Tymczasem w szpitalu w Cork zmarł 29-letni mężczyzna, który został zaatakowany podczas domowej imprezy 28 grudnia w Carrigaline.

Od czasu zdarzenia mężczyzna przebywał w stanie krytycznym. W związku z napadem aresztowano dwóch młodych mężczyzn, którym już postawiono zarzuty.

Wyniki sekcji zwłok pozwolą teraz zdecydować, czy zarzuty zostaną zmienione. W dalszym ciągu prowadzone jest śledztwo w tej sprawie.

Funkcjonariusze Gardy ponowili apel do świadków zdarzenia i użytkowników dróg, którzy przebywali w rejonie Glenwood Estate, w Carrigaline, między 17:00 a 17:45 w środę, 28 grudnia 2022 r.

Każdy, kto ma informacje w sprawie tego zdarzenia, proszony jest o kontakt z Togher Garda Station pod numerem 021 494 7120, poufną linią Gardy pod numerem 1800 666 111 lub dowolnym posterunkiem Gardy.