Świąteczna obniżka cen w supermarketach w Irlandii

Popularna sieć supermarketów obniża ceny ponad 100 produktów w Irlandii.

Sieć supermarketów Aldi obniża ceny aż 170 produktów na Święta Bożego Narodzenia.

Obniżka cen w Irlandii

Ta popularna sieć planuje obniżki cen na szeroką gamę świątecznych produktów, w tym na świeże indyki, owoce i warzywa, starannie wybrane wina, a także na obszerny asortyment mrożonek idealnych na przyjęcia.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy sieć Aldi obniżyła już ceny niemal 300 produktów, a dzięki tej nowej decyzji irlandzcy konsumenci będą mogli zaoszczędzić dodatkowe 2 mln euro w okresie świątecznym.

Najnowsze działanie obejmuje znaczne obniżki cen, takie jak 20% zniżki na wybrane wina, 30% obniżki na napoje bezalkoholowe, do 45% zniżki na produkty bezalkoholowe oraz obniżone ceny na świeże indyki z Irlandii.

Dyrektor Zarządzający Aldi Irlandia ds. Zakupów i Usług, Colin Breslin, powiedział:

Te najnowsze obniżki cen są częścią naszych ciągłych wysiłków, aby zapewnić dostępność wysokiej jakości jedzenia dla wszystkich, od przysmaków na przyjęcia po niezbędne produkty świąteczne. Chociaż wprowadziliśmy już w ciągu roku szereg obniżek cen na podstawowe artykuły gospodarstwa domowego, rozumiemy, że okres Bożego Narodzenia może być finansowo trudny dla wielu rodzin.

Godziny otwarcia sklepów

Firma chce, aby każdy mógł cieszyć się okresem świątecznym, dlatego utrzymuje jak najniższe ceny na wszystkie najbardziej lubiane produkty świąteczne, jak twierdzi przedstawiciel tej sieci.

W okresie przedświątecznym Aldi przedłuża również godziny otwarcia, otwierając sklepy od 8:00 w weekend przed Świętami, aby dać klientom więcej czasu na zakupienie ostatnich prezentów, jedzenia i napojów.

Godziny otwarcia zostaną przedłużone do 23:00 w piątek, 22 grudnia, i sobotę, 23 grudnia. Natomiast w Wigilię sklepy będą również otwarte do godziny 19:00.

Klienci powinni jednak sprawdzić szczegóły otwarcia swoich lokalnych sklepów w tym dniu, aby uniknąć rozczarowania.