Tanie loty do Polski z Irlandii - Wakacyjne oferty Ryanair

Trwa kolejna promocja linii lotniczych Ryanair, która obejmuje także bilety na trasie Irlandia – Polska.

Linie lotnicze Ryanair prowadzą właśnie wyprzedaż lotów na swoich niektórych trasach. Kampania promocyjna kończy się 7 lipca.

Tanie bilety Ryanair

Wyprzedaż obejmuje także bilety na trasie Irlandia – Polska na loty, które odbędą się w terminie między 22 sierpnia a 31 października br. (obowiązują warunki).

Na przykład za lot w jedną stronę z Dublina do Bydgoszczy można zapłacić tylko 21.99 euro, do Szczecina 27.90 euro, a do Gdańska i Poznania można zapłacić tylko 31.93 euro.

Promocyjne ceny biletów na trasie z Dublina do Warszawy wynoszą 31.66 euro, a w przypadku trasy do Łodzi jest to 32,14 euro.

W wyprzedażowej puli dostępne są bilety także na wiele innych tras w Europie. Więcej informacji na temat tej promocji można uzyskać na stronie przewoźnika.

Linie lotnicze Ryanair

Tymczasem linie lotnicze Ryanair przygotowują się do przeprowadzenia inwestycji, która ma przyczynić się do znacznej obniżki cen biletów.

W maju tego roku poinformowano, że Ryanair zamówił aż 300 samolotów 747-Max-10 od producenta lotniczego Boeing.

Gdy umowa zostanie sfinalizowana i wszystkie opcje zostaną wykorzystane, będzie to największe zamówienie w historii irlandzkiej firmy na produkty amerykańskiego pochodzenia.

Jednak ze względu na skalę transakcji, decyzja ta będzie podlegać zatwierdzeniu akcjonariuszy na walnym zgromadzeniu linii Ryanair, które odbędzie się we wrześniu.