Tanie loty z Irlandii do Polski - wyprzedaż Ryanair

Trwa kolejna promocja linii lotniczych Ryanair, która obejmuje także bilety na trasie Irlandia – Polska.

Linie lotnicze Ryanair prowadzą właśnie wyprzedaż lotów na swoich niektórych trasach. Kampania promocyjna kończy się w niedzielę 19 marca.

Tanie bilety Ryanair

Wyprzedaż obejmuje także bilety na trasie Irlandia – Polska na loty, które odbędą się w terminie do 31 maja br. (obowiązują warunki).

Na przykład za lot w jedną stronę z Dublina do Gdańska, Bydgoszczy, Poznania, Szczecina i Warszawy można zapłacić tylko 19.99 euro.

Jeśli chodzi o lotnisko w Cork, to za 21.99 euro można polecieć do Poznania i Gdańska. Promocja dotyczy również biletów na trasie z Shannon do Wrocławia, gdzie najtańszy bilet w ofercie specjalnej kosztuje 19.99 euro.

W wyprzedażowej puli dostępne są bilety także na wiele innych tras w Europie. Więcej informacji na temat tej promocji można uzyskać na stronie przewoźnika.

Opłaty lotniskowe

Tymczasem lotnisko w Dublinie ogłosiło plan podwyżek opłat lotniskowych. Pod znakiem zapytania stanęły więc dalsze inwestycje linii Ryanair w tym rejonie.

Rzecznik Ryanair poinformował:

Niestety opłaty mają wzrosnąć nawet o 45% na lotnisku w Dublinie, co nieuchronnie oznacza, że Ryanair ulokuje przyszłe samoloty i rozszerzy trasy w innych miejscach w Europie.

W swojej odpowiedzi Dyrektor Generalny Dublin Airport Authority, Kenny Jacobs stwierdził, że opłaty lotniskowe na lotnisku w Dublinie pozostają niskie w porównaniu z podobnymi lotniskami w Europie i określił wzrost cen jako „skromny”.