Tragedia na drodze w Irlandii - Garda poszukuje świadków

Do tragicznego w skutkach wypadku w Irlandii doszło w poniedziałek rano.

Funkcjonariusze Gardy poszukują świadków wypadku, w którym śmierć poniosła jedna osoba.

Wypadek w Irlandii

Do zdarzenia doszło krótko przed godziną 7:00 w poniedziałek 18 marca, na obrzeżach miasta Cork, na drodze N8 Lower Glanmire Road w Tivoli.

Samochód, którym podróżowała tylko jedna osoba, z nieznanych jeszcze przyczyn uderzył w mur, po czym stanął w płomieniach.

Na miejscu w krótkim czasie pojawiły się służby ratunkowe. Jednak kierowca, którego tożsamości nie udało się jeszcze ustalić, zginął na miejscu.

Funkcjonariusze Gardy zamknęli drogę N8 w obu kierunkach, co spowodowało znaczne utrudnienia w ruchu.

Śledztwo Gardy

Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone w celu przeprowadzenia szczegółowego dochodzenia kryminalistycznego. Eksperci sądowi ds. wypadków drogowych zostali poproszeni o dokładne zbadanie okoliczności tragedii.

W związku z tragicznym wypadkiem Garda apeluje do wszystkich świadków zdarzenia oraz osób, które mogą posiadać nagrania z kamer samochodowych z rejonu Lower Glanmire Road (N8) między godziną 6:30 a 7:00, o kontakt.

Każdy, kto dysponuje jakimikolwiek informacjami mogącymi pomóc w śledztwie, proszony jest o kontakt z posterunkiem Gardy w Mayfield pod numerem 021 4558510 lub 1800 666 111 bądź z dowolnym posterunkiem Gardy.