Tragedia na drodze w Irlandii - nie żyje 8-letni chłopiec

Funkcjonariusze Gardy apelują do świadków tego wypadku w Irlandii o kontakt.

Funkcjonariusze Gardy apelują o pomoc w sprawie tragicznego wypadku z udziałem 8-letniego chłopca, do którego doszło w hrabstwie Cork.

Wypadek w Irlandii

Młody rowerzysta został potrącony przez samochód na rondzie Ballinrea na Cork Road w Carrigaline w sobotę 12 sierpnia około godziny 9:20 rano.

W chwili, w której doszło do wypadku chłopiec był z rodzicem i młodszym rodzeństwem. Na miejscu zdarzenia w krótkim czasie pojawiła się pomoc medyczna.

Chłopiec został zabrany do szpitala Cork University Hospital, a następnie przetransportowany w stanie krytycznym do szpitala dziecięcego przy Temple Street w Dublinie.

Niestety w czwartek 17 sierpnia poinformowano, iż po czterech dniach od wypadku doszło do komplikacji i chłopiec zmarł wskutek odniesionych obrażeń.

Apel Gardy

Funkcjonariusze Gardy apelują do wszystkich użytkowników dróg, którzy podróżowali w tej okolicy około godziny 9:20 w sobotę 12 sierpnia o udostępnienie śledczym nagrań z kamer, w tym z kamer samochodowych.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje, proszony jest o kontakt z Togher Garda Station pod numerem (021) 494 7120, poufną linią Gardy pod numerem 1800 666 111 lub dowolnym posterunkiem Gardy.