Tragiczny wypadek w Irlandii - poszukiwani świadkowie

Funkcjonariusze Gardy poszukują świadków tragicznego wypadku drogowego w Irlandii.

Funkcjonariusze Gardy prowadzą śledztwo w sprawie tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło w sobotę w Irlandii.

Wypadek w Irlandii

Około godziny 02:40 nad ranem służby ratunkowe zostały powiadomione, że przy Menlo Pier na obrzeżach Galway samochód osobowy wpadł do wody.

Na miejscu pojawiły się liczne jednostki Gardy, straży pożarnej oraz służby medyczne. Podjęto próbę wydostania pojazdu z wody.

W niedługim czasie z samochodu wydobyto trzech młodych mężczyzn, w wieku od 16 do 19 lat. W szpitalu orzeczono zgon dwóch z nich, trzeci znajdował się w stanie krytycznym.

Niestety mimo usilnych starań personelu medycznego szpitala University Hospital Galway, w godzinach popołudniowych zmarł również trzeci z mężczyzn.

Śledztwo Gardy

Funkcjonariusze Gardy prowadzą śledztwo w sprawie wyjaśnienia okoliczności, w których doszło do tego wypadku.

Poszukiwani są świadkowie, którzy widzieli samochód marki Peugeot 308 w kolorze niebieskim, o tablicy rejestracyjnej z początkowym oznaczeniem 08-D poruszający się w okolicy molo przy Menlo Pier w czasie, gdy doszło do wypadku.

Szczególnie pomocne mogą być nagrania z kamer samochodowych. Kontakt pod numerami: 091-538000 lub 1800 666 111 bądź z dowolnym posterunkiem Gardy.