Tragiczny wypadek w Irlandii - sprawca na wolności

Funkcjonariusze Gardy apelują o pomoc w wykryciu sprawcy tragicznego wypadku w Irlandii.

Funkcjonariusze Gardy poszukują sprawcy tragicznego wypadku z udziałem pojazdu i pieszego w Irlandii.

Wypadek w Irlandii

W sobotę 23 września w hrabstwie Donegal doszło do tragicznego potrącenia dziewięcioletniego chłopca, który zmarł na miejscu.

Służby ratunkowe zostały powiadomione krótko po godzinie 21:20, że w miejscowości Bundoran na Atlantic Way został potrącony pieszy.

Kierowca pojazdu, który uczestniczył w tym tragicznym wypadku, nie zatrzymał się na miejscu – takie informacje podał rzecznik Gardy.

Na skutek tego wypadku wprowadzono objazdy dla ruchu drogowego, omijające miejsce zdarzenia. Biuro Patologa Stanu zostało poinformowane o śmierci chłopca, a sekcja zwłok zostanie przeprowadzona w szpitalu w Sligo.

Apel Gardy

Funkcjonariusze Gardy apelują o wsparcie ze strony świadków wypadku oraz proszą kierowcę pojazdu o zgłoszenie się do nich.

Osoby, które dysponują nagraniami wideo, w tym nagraniami z rejestratorów samochodowych, z Atlantic Way, Sea Road i okolicznych miejsc w obszarze wypadku, są proszone o udostępnienie ich śledczym.

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje na ten temat proszone są o kontakt z posterunkiem Gardy w Ballyshannon pod numerem 074 985 8530 lub 01 666 111, bądź z dowolnym posterunkiem Gardy.