Ważna zmiana na lotnisku w Irlandii weszła w życie

Lotnisko w Irlandii wprowadziło znaczące udogodnienie dla podróżujących.

Lotnisko w Dublinie wprowadziło znaczące udogodnienie dla podróżujących, reagując na liczne prośby pasażerów i wprowadzając długo oczekiwaną zmianę w swoich procedurach.

Lotnisko w Dublinie

Nowo otwarta instalacja kontroli dla zwierząt oznacza, że czworonożni towarzysze mogą ponownie dołączyć do swoich właścicieli na pokładzie, podróżując w luku bagażowym.

Przez ostatnie lata, z powodu modernizacji systemu obsługi bagażu, podróżowanie ze zwierzętami z lotniska w Dublinie było utrudnione.

Jednak dzięki wdrożeniu znaczącej inwestycji i utworzeniu nowej sali kontroli, problem ten został rozwiązany.

Nowa instalacja, zlokalizowana w Terminalu 1, jest dostępna dla pasażerów korzystających z obu terminali, co zapewnia elastyczność i wygodę dla wszystkich podróżujących ze zwierzętami.

Transport zwierząt

Graeme McQueen, menedżer ds. relacji z mediami w Dublin Airport Authority (DAA), wyraził swoje zadowolenie z wprowadzenia nowej usługi:

Jesteśmy zachwyceni, że możemy ponownie zaoferować tę usługę na lotnisku w Dublinie. Wiemy, jak bardzo było to pożądane przez pasażerów. Instalacja jest już w pełni operacyjna i z niecierpliwością oczekujemy na widok wielu zadowolonych właścicieli oraz jeszcze bardziej szczęśliwych zwierząt podróżujących przez nasze lotnisko.

Przed podróżą z pupilem, pasażerowie powinni skontaktować się ze swoją linią lotniczą, aby omówić warunki podróżowania ze zwierzęciem, ponieważ różni przewoźnicy mogą mieć różne zasady dotyczące transportu zwierząt.

Ponadto, każde zwierzę musi być bezpiecznie przetransportowane w odpowiedniej skrzynce transportowej, zapewniającej bezpieczeństwo, szczelność i odpowiednią wentylację.

Lotnisko w Dublinie radzi również, aby osoby podróżujące ze zwierzętami przybyły na lotnisko z dodatkowym wyprzedzeniem, aby umożliwić płynny przebieg wszystkich niezbędnych procedur.

Więcej: dublinairport.ie