Na balu u burmistrza Cork Polonię reprezentował największy polski klub seniora w Irlandii „Fusy po Kawie”.

Po raz kolejny członkowie i sympatycy największego polskiego klubu seniora w Irlandii „Fusy po Kawie” pojawili się na balu charytatywnym godnie reprezentując Polonię w Irlandii. (Jeżeli chcecie sprawdzić co i gdzie robią, to zapraszam na ich grupę Facebook: Fusy po Kawie • Klub Seniora w Irlandii)

Coroczny styczniowy Bal Seniorów „Tea Dance” w City Hall to spotkanie dla starszych i młodszych organizowane przez biuro burmistrza miasta Cork w Irlandii. W tym roku po raz pierwszy gospodarzem balu był nowy burmistrz miasta dr John Sheehan. W balu już po raz kolejny uczestniczyła polska grupa seniorów „Fusy po Kawie”.

Ważne i owocne wydarzenie - Burmistrz Cork spotkał się z Polonią w Irlandii

Dochód z biletów na Bal Seniorów jest przeznaczony na cele charytatywne, dla organizacji jak Cork Simon czy Enable Ireland. W zamian uczestnicy imprezy mają możliwość doskonałej zabawy, tańca oraz słuchania muzyki na żywo.

Ważne i owocne wydarzenie - Burmistrz Cork spotkał się z Polonią w Irlandii

Po raz kolejny wystąpiła orkiestra Cork Pops Orchestra pod batutą Evelyn Grant z RTÉ Lyric fm. Gośćmi specjalnymi byli Keith Hanley z programu Voice of Ireland oraz DJ Dashka, nagrodzony producent muzyczny. Ze specjalnym pokazem tańca wystąpił zespół Viva Dance Studio.

Burmistrz Cork to człowiek znany, szanowany i lubiany, który chętnie nawiązuje kontakt z przedstawicielami różnych organizacji zarówno irlandzkich, jak i polonijnych. Grupa seniorów „Fusy po Kawie” miała możliwość poznać nowego burmistrza w bardzo ciepłej i przyjacielskiej atmosferze.

Po tak udanym balu członkowie „Fusów” zakończyli swój wieczór w kawiarni hotelu Clayton w Cork, gdzie spokojnie mogli odpocząć i wymienić się wrażeniami z imprezy w City Hall.

Ważne i owocne wydarzenie - Burmistrz Cork spotkał się z Polonią w Irlandii

Dołącz: Fusy po Kawie • Klub Seniora w Irlandii

Coroczny styczniowy Bal Seniorów „Tea Dance” w City Hall odbył się 26 stycznia 2020 roku w Cork w Irlandii.

Informacje nadesłała: Irena Trojanowska – „Fusy po Kawie” Klub Seniora w Irlandii.