Wielkanocny wypad z Irlandii - bilety poniżej 20 euro

W specjalnej puli znajdują się także bilety na loty na trasie Irlandia – Polska.

Linie lotnicze Ryanair prowadzą specjalną kampanię wielkanocnych ofert dla swoich pasażerów.

Tanie bilety Ryanair

W ramach „Unforgettable Easter escapes” irlandzkie linie lotnicze oferują tanie bilety na loty do różnych miejsc docelowych w okresie świąt wielkanocnych.

W puli tanich biletów znajdują się także te na loty na trasie Irlandia – Polska – Irlandia, których ceny zaczynają się od 14.99 euro (za lot w jedną stronę).

Z Dublina można polecieć taniej do Poznania i do Łodzi. Najtańsze bilety do Łodzi wynoszą 14.99 euro, a do Poznania kosztują od 20.00 euro.

Natomiast z Cork można polecieć w korzystnej cenie do Gdańska i Poznania. W pierwszym przypadku ceny biletów zaczynają się już od 15.99 euro, a w drugim od 24.99 euro.

Ta oferta jest dostępna tylko do 18 lutego, jak informuje przewoźnik. Bilety w korzystnej cenie dotyczą lotów w okresie od 1 marca do 30 kwietnia br. (obowiązują warunki).

Więcej informacji na temat tej oferty można uzyskać na stronie internetowej linii lotniczych Ryanair.

Lotnisko w Dublinie

Tymczasem kilka dni temu kierownictwo linii Ryanair wezwało irlandzkiego Ministra Transportu, Eamona Ryana, do podjęcia pilnych działań w celu zniesienia ograniczeń przepustowości w porcie lotniczym w Dublinie lub do ustąpienia i przekazania stanowiska komuś innemu.

Ryanair ogłosił, że przenosi 3 samoloty, 16 nowych tras oraz ponad 200 miejsc pracy do południowych Włoch. Te samoloty miały trafić do Dublina, ale zostały zablokowane przez sztuczne ograniczenia przepustowości, jak poinformowano.

Zdaniem Ryanair Irlandia jest teraz zamknięta dla biznesu z powodu tych sztucznych ograniczeń, tracąc przy tym ruch lotniczy oraz wzrost turystyki na rzecz innych lotnisk w Unii Europejskiej.