Nowe usługi i udogodnienia w podróżowaniu z Irlandii

To odpowiedź firmy na rosnącą popularność tej opcji podróżowania w Irlandii.

Brittany Ferries wprowadza nową ofertę dla podróżujących z Irlandii.

Podróżowanie z Irlandii

Usługi promowe między Cork a Francją oferują udogodnienia, które umożliwiają właścicielom psów i ich futrzanym przyjaciołom podróżowanie z większą wygodą.

Firma, reagując na rosnące zapotrzebowanie na podróże przyjazne zwierzętom, zmodernizowała swój prom „Armorique”, instalując 18 nowych kabin przyjaznych zwierzętom.

Te specjalnie zaprojektowane kabiny, które pojawiły się na statku po zimowej przerwie, oferują łatwy dostęp z pokładu garażowego, higieniczną podłogę laminowaną oraz dostęp do dedykowanego obszaru spacerowego dla zwierząt na zewnętrznym pokładzie.

Prom „Armorique”, kursujący na trasie między Portem w Cork a Roscoff w Bretanii, powrócił do służby wcześniej niż planowano, co ma świadczyć o zaangażowaniu firmy w spełnianie potrzeb podróżnych.

Wcześniej, przed modernizacją, psy musiały pozostać w samochodach podczas przeprawy, co stanowiło duży dyskomfort dla zwierząt i ich właścicieli.

Nowe udogodnienia, które przekształcają wybrane kabiny w przestrzenie przyjazne zwierzętom, znacząco poprawiają komfort podróży.

Prom z Irlandii

W 2023 roku Brittany Ferries przewiozła 75 000 zwierząt w towarzystwie ich właścicieli, co podkreśla rosnącą popularność podróży z czworonożnymi towarzyszami.

Usługi promowe Brittany Ferries z Cork do Roscoff będą realizowane dwa razy w tygodniu, zarówno przez „Armorique”, który może pomieścić do 1 500 pasażerów, jak i przez flagowy statek „Pont-Aven”, oferujący 28 kabin przyjaznych zwierzętom.

Firma oferuje również trasy z Rosslare do Cherbourga i Bilbao, poszerzając swoją ofertę o kolejne kierunki przyjazne zwierzętom.

Czytaj też: Ważna zmiana na lotnisku w Irlandii weszła w życie