POLONIA IRLANDIA • GAZETA • WIADOMOŚCI I INFORMACJE

To będzie największa w historii akcja rekrutacyjna firmy w Irlandii.

Dublin Bus organizuje „Dzień rekrutacji” w ramach największej w historii akcji rekrutacyjnej.

Praca w Irlandii

Zgodnie z zapowiedzią zatrudnienie znajdzie 500 nowych pracowników – 450 kierowców oraz 50 mechaników. Obecnie firma zatrudnia prawie 3 700 osób, w tym ponad 2 700 kierowców autobusów.

Nabór nowych pracowników wiąże się z planem wprowadzenia dodatkowych 330 autobusów do 2027 roku. Ma to być odpowiedź na przewidywany wzrost pasażerów w ramach Bus Connects.

Inwestycja BusConnects o wartości 2 mld euro ma na celu zwiększenie wykorzystania transportu publicznego zamiast prywatnych samochodów, aby zmniejszyć emisję spalin i zmniejszyć przeciążenia w ruchu drogowym.

Dzień rekrutacji zostanie przeprowadzony w sobotę 2 kwietnia w Technical Training School przy zajezdni Broadstone Depot w Dublinie.

Oferta firmy

Osoby zatrudnione przez firmę otrzymają średnią pensję w wysokości 42 000 euro rocznie, a także program indywidualnej ścieżki kariery oraz płatny urlop macierzyński i ojcowski dla wszystkich pracowników.

Inne korzyści związane z pracą to: dostęp do siłowni, opieki medycznej, program pomocy dla pracowników z bezpłatnymi sesjami doradczymi, dostęp do programu wsparcia edukacyjnego dla osób idących na studia oraz bezpłatne podróżowanie autobusami.

Firma deklaruje również, że nowo zatrudnieni kierowcy i mechanicy otrzymają wynagrodzenie podczas szkolenia.