Tragiczny finał imprezy domowej w Irlandii - trwa śledztwo

Funkcjonariusze Gardy prowadzący śledztwo zaapelowali do świadków tego zdarzenia.

Funkcjonariusze Gardy prowadzą śledztwo w sprawie tragicznego finału imprezy domowej w jednym z prywatnych domów w Irlandii.

Śledztwo Gardy

Ze wstępnych informacji wynika, że w środę wieczorem w domu na osiedlu mieszkaniowym Glenwood Estate w Carrigaline, Co. Cork doszło do bójki, w wyniku której ranny został 29-letni mężczyzna.

Świadkowie zdarzenia twierdzą, że mężczyzna z widocznymi obrażeniami głowy wybiegł z domu na ulicę wzywając pomocy.

Na miejsce wezwano służby ratunkowe, a rannego 29-latka przewieziono do szpitala Cork University Hospital. Jego stan oceniany jest jako krytyczny, lecz stabilny. Śledczy sprawdzają, czy obrażenia mężczyzny pochodzą od ciosów rozbitą butelką.

Apel Gardy

Miejsce zdarzenia zostało odgrodzone policyjną taśmą. Funkcjonariusze Gardy prowadzą czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności tego incydentu.

W sprawie brutalnej napaści zatrzymany został 19-latek, który jest przesłuchiwany na posterunku Gardy w Togher.


DOŁĄCZ DO NAS NA YOU TUBE - ZASUBSKRYBUJ::

Rzecznik Gardy prosi o kontakt osoby, które przebywały na osiedlu Glenwood Estate, w Carrigaline, między 17:00 a 17:45 w środę (28 grudnia). Szczególnie przydatne mogą być nagrania z kamer samochodowych. Właścicieli pojazdów z tego miejsca poproszono o ich sprawdzenie.

Każdy, kto ma informacje w związku z tym zdarzeniem, proszony jest o kontakt z posterunkiem w Togher pod numerem 021 494 7120, poufną linią pod numerem 1800 666 111 lub dowolnym posterunkiem Gardy.