Uwaga na wadliwy towar! Komunikat do klientów w Irlandii

Problem wykryto w popularnej marce produktów sprzedawanych w sklepach w Irlandii.

Konsumentów w Irlandii ostrzega się przed poważnym problemem bezpieczeństwa, który wykryto w popularnej marce produktów.

Wycofane produkty

Komisja Konkurencji i Ochrony Konsumentów (CCPC) ostrzega, że problem został zauważony w rowerach i rowerkach biegowych marki Woom.

Komunikat dotyczy rowerka biegowego Woom 2 (w wieku od 18 do 42 miesięcy), rowerka biegowego 1PLUS (w wieku od 36 do 54 miesięcy) oraz rowerów Woom 2, Woom 3, Woom 4, Woom 5 i Woom 6.

Poinformowano, że trzpień w rowerze w wymienionych modelach może się poluzować lub odłączyć, co może prowadzić do utraty zdolności do kierowania, a tym samym do upadków i urazów.

Woom zaleca klientom skorzystanie z narzędzia online o nazwie Woom Online Stem Checker, które pomoże ustalić, czy zakupiony produkt jest objęty ostrzeżeniem.

Informacje dla klientów w Irlandii

Jeśli tak, mogą od razu zamówić bezpłatny ORYGINALNY zestaw naprawczy Woom, który zawiera klucz dynamometryczny, klucz imbusowy 5 mm, pastę montażową i towarzyszące instrukcje. Dzięki zestawowi klienci mogą zainstalować trzpień w domu.

Klientom zaleca się upewnienie, że produkt został poprawnie złożony zgodnie z instrukcjami. Dodatkowo klienci otrzymają kupon na bezpłatny serwis.

Aby uzyskać dalsze informacje, klientom zaleca się kontakt z firmą Woom pod adresem email: productsafetyEU@woom.com.

Więcej: ccpc.ie