Znaczące zmiany w popularnej sieci sklepów w Irlandii

Ogłoszone zmiany mają świadczyć o dynamice rozwoju firmy i jej zaangażowaniu w dostosowywanie się do zmieniających się potrzeb konsumentów i pracowników w Irlandii.

Popularna sieć supermarketów ogłasza znaczące zmiany dla klientów i pracowników oraz ambitne plany rozbudowy sieci sklepów na terenie Irlandii.

Sieć sklepów w Irlandii

W odpowiedzi na rosnące potrzeby swoich klientów, Aldi Ireland przedłuża godziny otwarcia w swoich 161 lokalizacjach.

Od 25 marca wszystkie sklepy Aldi w Irlandii będą otwarte od 8:00 od poniedziałku do soboty, oferując klientom dodatkowe godziny na zakupy do późnych godzin wieczornych, aż do 22:00.

Niedziele i dni wolne Bank Holiday zachowają dotychczasowe godziny otwarcia, od 9:00 do 21:00, aby zapewnić równowagę pomiędzy potrzebami klientów a czasem wolnym pracowników.

Plan rozwoju i inwestycje w Irlandii

Sieć zapewnia także o planowanej ekspansji, z obietnicą stworzenia setek nowych miejsc pracy oraz zapewnienia rozwoju zawodowego obecnym pracownikom.

Firma zapowiedziała inwestycję w wysokości 73 milionów euro, która umożliwi otwarcie 11 nowych sklepów i stworzenie 350 stałych miejsc pracy w ciągu najbliższych pięciu lat.

Ta ekspansja nie tylko zwiększy dostępność produktów Aldi dla większej liczby mieszkańców Irlandii, ale również przyczyni się do rozwoju lokalnej gospodarki.

Aldi stawia też na nagradzanie swoich zespołów, oferując im konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet świadczeń.

Od 1 lutego 2024 r. wszyscy pracownicy Aldi w Irlandii otrzymują co najmniej 14,80 euro za godzinę, mając również dostęp do urlopu macierzyńskiego, ojcowskiego i adopcyjnego, benefitów związanych ze stylem życia i zniżek, nagród za długoletnią służbę, programu wsparcia pracownika, zasiłku chorobowego oraz programu Wellness Aldi.

Czytaj też: Wzrost pensji – miłe zaskoczenie dla tysięcy osób w Irlandii