POLONIA IRLANDIA • GAZETA • WIADOMOŚCI I INFORMACJE

W związku z ekspansją linii lotniczych wzrosło zapotrzebowanie na nowych pracowników w Irlandii.

Linie lotnicze Ryanair rozpoczęły właśnie rekrutację nowych pracowników w Irlandii. Z udostępnionych informacji wynika, że zatrudnienie znajdzie 150 osób.

Rozkład lotów

Kampania rekrutacyjna wiąże się z ogłoszonym w styczniu nowym planem połączeń. Przewoźnik ogłosił wówczas swój największy w historii rozkład lotów z lotniska w Dublinie.

W sumie w sezonie letnim linie będą obsługiwać 900 lotów tygodniowo do 120 miejsc, co stanowi wzrost o 22 trasy w porównaniu z latem 2019 roku.

Praca w Ryanair

Kampania zatrudnienia nowych pracowników została rozpoczęta 19 lutego w Carlton Hotel w Dublinie. Kolejne spotkania rekrutacyjne odbędą się w Court Yard Hotel w Leixlip (22 lutego), Community Centre w Dunboyne (24 lutego), Pillo Hotel w Ashbourne (26 lutego) oraz Lawlor’s Hotel w Naas (28 lutego).

Szkolenia nowych pracowników zostaną przeprowadzone w otwartym niedawno centrum szkoleniowym Ryanair w Santry w pobliżu centrum Dublina.

W centrum szkolenia lotniczego znajduje się w sumie pięć symulatorów – trzy symulatory pełnego ruchu oraz dwa symulatory o stałej podstawie.

W ośrodku do dyspozycji jest również 15 sal lekcyjnych, pięć sal odpraw pilotów, urządzenie do szkolenia personelu pokładowego i urządzenie do ewakuacji oraz specjalistyczne kabinowe centrum szkolenia przeciwpożarowego.

Więcej: Ryanair.com