sanah - Koncert w Dublinie w Irlandii

sanah w podróży – Dublin

21 kwietnia 2023 r. (piątek), godz. 20.00
The Academy, 57 Middle Abbey Street, Dublin
 Bilety w cenach od
€53,65.
Bilety dostępne na:

Wiosną tego roku sanah wyruszy w muzyczną podróż, by spotkać się z fanami w Europie i Ameryce Północnej. 21 kwietnia artystka wystąpi w The Academy w Dublinie. Ponadto fani usłyszą wokalistkę również w Nowym Jorku, Los Angeles, Chicago, Paryżu, Londynie i Berlinie.

Ubiegły rok był dla sanah niezwykle pracowity: wyprzedane trasy koncertowe, występy na festiwalach, wydanie dwóch albumów, nagranie autorskiej adaptacji „Wilczej zamieci” (przy okazji premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon) i odebranie Fryderyka za album „Irenka”. Nie inaczej dla kobiety roku Forbes Women (kategoria show biznes) zapowiada się również rok 2023. W kwietniu artystka wyruszy w trasę koncertową po Europie i Ameryce Północnej.

sanah to najpopularniejsza obecnie artystka polskiej sceny muzycznej. Może pochwalić się niepowtarzalnym stylem pisania piosenek – w warstwie tekstowej z wdziękiem i humorem łączy młodzieżowy slang z poezją. Autorka jednego z największych hitów w polskiej muzyce pop ostatnich lat – „Szampana” oraz niezliczonych złotych, platynowych, multiplatynowych i diamentowych przebojów, wśród których znajdują się: „Melodia”, „Ale jazz!”, „etc. (na disco)”, „ten Stan”, „Szary świat”, „ostatnia nadzieja” czy „Nic dwa razy”.

W 2020 roku sanah wydała debiutancką płytę „Królowa dram”. Rok później serca fanów rozgrzał album „Irenka”, a przepełnione melancholią kawałki stały się wizytówką piosenkarki. 15 kwietnia 2022 roku ukazał się trzeci studyjny album artystki „Uczta”, na którym znalazły się utwory nagrane z gwiazdami polskiej muzyki, w tym m.in. z Arturem Rojkiem, Igorem Herbutem czy duetem Kwiat Jabłoni. Płyta znalazła się na 4. miejscu najczęściej słuchanych albumów na świecie w serwisie Spotify. W listopadzie tego samego roku ukazał się czwarty krążek zatytułowany „sanah śpiewa Poezyje” z muzycznymi interpretacjami dzieł największych wieszczów.

Rekordy popularności biją nie tylko utwory sanah na listach przebojów i w rankingach sprzedaży OLiS, ale również teledyski artystki, które osiągają milionowe wyświetlenia. Nieustannie od 2020 roku artystka jest w trasie i niemal wszystkie koncerty mają status „wyprzedanych”.

sanah w podróży:

  • 15.04.2023 r. – BERLIN, Tempodrom
  • 21.04.2023 r. – DUBLIN, The Academy
  • 23.04.2023 r. – LONDYN, KOKO
  • 27.04.2023 r. – PARYŻ, Cabaret Sauvage
  • 12.05.2023 r. – NOWY JORK, Brooklyn Steel
  • 15.05.2023 r. – LOS ANGELES, The Fonda Theatre
  • 18.05.2023 r. – CHICAGO, Copernicus Center

sanah w podróży – Dublin

21 kwietnia 2023 r. (piątek), godz. 20.00
The Academy, 57 Middle Abbey Street, Dublin
 Bilety w cenach od
€53,65.
Bilety dostępne na:

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Organizatorem trasy jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production.

Artykuł sponsorowany