POLONIA IRLANDIA

Na miejscu zdarzenia prowadzone są czynności prokuratorskie.

Funkcjonariusze Gardy rozpoczęli śledztwo w sprawie wyjaśnienia okoliczności śmierci kobiety, której ciało zostało znalezione w jednym z apartamentów w Irlandii.

Śledztwo w Irlandii

W czwartek 4 listopada około godziny 06:30 rano służby zostały zaalarmowane, że w mieszkaniu na 5 piętrze w Charlestown, Finglas w Dublinie znajdują się zwłoki kobiety.

Detektywi i technicy kryminalni pojawili się na miejscu o godzinie 10:00. Miejsce zdarzenia zostało odgrodzone policyjną taśmą. Trwają czynności prokuratorskie.

Ze wstępnych informacji wynika, że na ciele kobiety znajdowały się liczne obrażenia. Funkcjonariusze Gardy poinformowali:

Garda prowadzi śledztwo w sprawie odkrycia ciała kobiety w niewyjaśnionych okolicznościach w mieszkaniu w dzielnicy Charlestown w Finglas dziś rano, 4 listopada 2021 r.
Ciało kobiety pozostaje na miejscu zdarzenia.

Mieszkający w tym samym budynku sąsiedzi są w szoku, twierdzą, że nic nie wskazywało na to, że w mieszkaniu, w którym znaleziono ofiarę, mogło dojść do tego przestępstwa.

Według informacji, które pojawiły się w mediach, w związku ze zdarzeniem aresztowano 30-kilkuletniego mężczyznę. Obecnie przebywa on na posterunku Gardy w Finglas, gdzie ma zostać przesłuchany.