Czekasz na poświąteczne wyprzedaże w Irlandii? W tym roku nowe zasady

W tym roku wprowadzone zostają nowe zasady dotyczące poświątecznych zimowych wyprzedaży w Irlandii.

Ważna informacja dla wszystkich osób, które każdego roku czekają na poświąteczne obniżki cen, promocje i wielkie zimowe wyprzedaże w Irlandii.

Do tej pory zimowa wyprzedaż w Irlandii zaczynała się już w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. W Dniu Św. Szczepana od wczesnych godzin porannych przed sklepami ustawiały się długie kolejki amatorów okazyjnych zakupów.

Niektóre sklepy rozpoczynały wyprzedaże w internecie jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. W ten sposób małe lokalne sklepy traciły klientów na rzecz konkurencji.

Nowe zasady dotyczące poświątecznych wyprzedaży w Irlandii

W tym roku będzie inaczej – rząd w Irlandii wprowadził nowe zasady, które mają chronić małe i średnie firmy handlowe – informuje Irish Times.

Wszelkie promocje i obniżki cen rozpoczną się dopiero 2 stycznia 2020 roku i potrwają maksymalnie cztery tygodnie czyli o dwa tygodnie krócej niż dotychczas.

Właśnie w styczniu rozpoczynano poświąteczne zimowe wyprzedaże jeszcze kilka lat temu, zanim firmy handlowe zaczęły w ten sposób konkurować, by zyskać jak największą liczbę klientów i zwiększyć sprzedaż.