POLONIA IRLANDIA • GAZETA • WIADOMOŚCI I INFORMACJE

Funkcjonariusze Gardy poszukują świadków tragicznego zdarzenia w Irlandii, w wyniku którego śmierć poniósł 11-letni chłopiec.

Sekcja zwłok ma wyjaśnić dokładną przyczynę śmierci 11-letniego chłopca, którego ciało zostało znalezione w niedzielę 03/11/2019 w Ballynanty w hrabstwie Limerick. Śmierć dziecka zszokowała okolicznych mieszkańców.

Służby ratunkowe zostały wezwane do domu przy Shanabooly Road tuż po godzinie 19:00, jednak w niedługim czasie potem stwierdzono śmierć 11-letniego chłopca.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że chłopiec został zaatakowany. Na jego ciele znajdowały się liczne obrażenia. W związku ze sprawą aresztowany został 27-letni mężczyzna, który obecnie przebywa w areszcie.

Funkcjonariusze Gardy apelują do osób, które przebywały w okolicy Shanabooley Road w Ballynanty lub w okolicy Moyross w niedzielę 03/11/2019 między godziną 16:00 a 19:00 o kontakt z Gardą na posterunku Mayorstone Park lub pod numerem 061-456989.

Na miejscu trwają czynności prokuratorskie. Trwa śledztwo w sprawie wyjaśnienia wszystkich okoliczności śmierci chłopca. Dom, w którym znaleziono ciało chłopca, został odgrodzony policyjną taśmą.