POLONIA IRLANDIA • GAZETA • WIADOMOŚCI I INFORMACJE

Popularna sieć sklepów wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów w Irlandii.

Rzecznik skandynawskiej firmy Ikea potwierdził nowe plany dotyczące rozwoju w Irlandii. Sieć chce w ten sposób wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów.

Punkt Ikea

W tej chwili rozważane jest wybranie lokalizacji dla nowego przedsięwzięcia. A jest nim otwarcie tymczasowego punktu, w którym klienci będą mogli rezerwować konsultacje w celu stworzenia projektów „wymarzonych” kuchni, sypialni czy salonu.

Zawsze szukamy nowych sposobów, aby stać się jeszcze bardziej dostępnym dla klientów.

Rzecznik Ikea poinformował, że w tej chwili rozważane jest otwarcie lokalu przy North Main Street w Naas w hrabstwie Kildare. Budynek znajduje się obok popularnego outletu Dunnes Stores.

Używane meble

Firma promuje też zrównoważony rozwój. W lecie sieć Ikea wdrożyła w Irlandii usługę Buy Back w ramach zobowiązania producenta mebli, aby do 2030 roku biznes stał się w pełni cyrkularny i przyjazny środowisku.

Nowa usługa ma zachęcać klientów do odsprzedania używanych mebli z IKEA. W zamian otrzymują voucher do wykorzystania w sklepie podczas kolejnych zakupów. Meble te są potem kupowane przez innych klientów po znacznie niższych cenach.