POLONIA IRLANDIA • GAZETA • WIADOMOŚCI I INFORMACJE

Na klientów McDonald’s w Irlandii szykuje się w najbliższym czasie kilka nowości.

Amerykańska sieć barów szybkiej obsługi McDonald’s od listopada 2018 roku oferuje swoim klientom w Irlandii nową usługę – McDelivery czyli dowóz zamówionego jedzenia do domu.

Od środy 20/11/2019 wydłużone mają zostać godziny wydawania popularnych w Irlandii śniadań. Po licznych prośbach klientów zdecydowano się przedłużyć ten czas do godziny 11:00 rano czyli o 30 minut dłużej niż było to dotychczas.

Jednocześnie o 30 minut wydłużony zostaje czas, w którym klienci mogą zamówić śniadanie z dowozem do domu. Już za kilka dni będzie to możliwe do godziny 10:45 rano.

Zbiórka zabawek w McDonald’s w Irlandii

W restauracji McDonald’s w Roscrea w hrabstwie Tipperary rozpocznie się niedługo pilot nowego programu firmy polegający na zbiórce starych zabawek dziecięcych. Jeśli pomysł okaże się sukcesem, podobne rozwiązanie zostanie wprowadzone we wszystkich restauracjach McDonald’s w Irlandii już w przyszłym roku.

Do specjalnie przygotowanych pojemników będzie można wrzucić plastikowe zabawki – zarówno pochodzące z zestawów Happy Meal, jak i z innych punktów handlowych. Ograniczeniem jest tylko średnica otworu kontenera, która wynosi 17 cm.

Wszystkie niechciane zabawki zostaną przetworzone na nowe produkty, jak kubki na kawę czy sprzęt do zabawy na świeżym powietrzu, które zostaną przekazane dla różnych grup społecznych.