POLONIA IRLANDIA

Funkcjonariusze Gardy zwrócili się do kierowców ze specjalnym apelem w sprawie wypadku w Irlandii.

Funkcjonariusze Gardy prowadzą śledztwo w sprawie wypadku, do którego doszło 14 marca 2019 roku w Irlandii. Całą sprawę nagłośniła jednak poszkodowana kobieta podróżująca z prawie dwuletnim wnukiem.

Kilka dni temu w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie samochodu kobiety, w tył którego uderzył inny pojazd. Razem ze zdjęciem opublikowano jej apel o pomoc w odnalezieniu sprawcy wypadku, który zbiegł z miejsca zdarzenia.

Zdarzenie miało miejsce na drodze N21 na trasie z Limerick do Newcastle West ok. godziny 17:30. Podróżująca z wnukiem kobieta kierowała czarnym jeepem Toyota Rav 4. Tuż przed wykonaniem manewru skrętu jej samochód został uderzony w tył przez kierowcę czarnego Forda Mondeo.

W fordzie znajdowało się czterech mężczyzn, a samochód miał angielskie tablice rejestracyjne. Natychmiast po kolizji znajdujący się w fordzie mężczyźni uciekli z miejsca zdarzenia.

Poszkodowana kobieta uzyskała pomoc medyczną w szpitalu. Jej wnuk nie doznał żadnych obrażeń. Funkcjonariusze Gardy zajmujący się tą sprawą proszą świadków wypadku o kontakt pod numerem: 069-63222.