POLONIA IRLANDIA

Po raz kolejny pojawiły się doniesienia o obecności niezidentyfikowanego obiektu latającego w Irlandii.

Mężczyzna, który był świadkiem obecności niezidentyfikowanego obiektu latającego (UFO) opowiedział o dziwnych światłach na niebie nad Dundrum w Dublinie.

To już kolejny raz kiedy mieszkańcy Irlandii donoszą o dziwnych obiektach czy światłach na niebie. W listopadzie 2018 roku piloci samolotu British Airways zgłosili niezidentyfikowany obiekt latający nad Kerry do kontroli ruchu lotniczego w Shannon – więcej:

Niezidentyfikowany obiekt latający nad Irlandią – zgłoszenia od kilku pilotów

Kilka dni później pojawiły się inne doniesienia mieszkańców o kolejnych dziwnych obiektach na niebie nad Dublinem:

UFO widziane nad Irlandią – to już trzeci raz

Teraz na portalu The Irish Sun przytoczono relację mężczyzny, który nagrał dziwne światło na niebie nad Dundrum. Obiekt pojawił się niedaleko miejsca zamieszkania mężczyzny w piątek 31 maja 2019 roku około godziny 20:30 i pozostał na niebie przez kolejne 4 godziny.

Mężczyzna szukał rozsądnego wyjaśnienia zaobserwowanego obiektu. Początkowo myślał, że to światła na słupach stacji Luas. Potem zastanawiał się czy to satelity SpaceX, a w końcu czy może były to drony. Jednak żadna z tych opcji nie pasowała do wyglądu obiektu.

Tymczasem rzecznik IAA (Irish Aviation Authority) poinformował, że 31/05/19 nie wpłynęły żadne zawiadomienia o UFO w tym rejonie. Jednocześnie zachęca wszystkich mieszkańców, by informowali o nietypowych zjawiskach nad Irlandią. Film można zobaczyć na stronie: www.thesun.ie