POLONIA IRLANDIA • GAZETA • WIADOMOŚCI I INFORMACJE

Polisy ubezpieczenia samochodu ok. 50.000 osób w Irlandii straciły ważność.

Klienci jednej z firm ubezpieczeniowych w Irlandii powinni jak najszybciej wykupić nową polisę. Szacunkowo poszkodowanych jest ok. 50.000 kierowców. Często z usług tego ubezpieczyciela korzystali różni brokerzy sprzedający polisy kierowcom w Irlandii.

Duńska firma ubezpieczeniowa Qudos znajduje się w stanie likwidacji w Irlandii. W związku z tym wszystkie polisy klientów straciły swoją ważność. Kierowcy powinni zadbać o nową polisę w innej firmie ubezpieczeniowej, zwłaszcza teraz, kiedy trwa akcja Gardy na drogach:

Więcej: Operacja Surround – największa akcja Gardy na drogach w Irlandii

Niestety istnieje prawdopodobieństwo, że z powodu bankructwa Qudos ceny ubezpieczeń po raz kolejny wzrosną – tak jak to było po likwidacji Setanta Insurance czy Quinn Insurance.

W ciągu najbliższych dwóch tygodni okaże się, czy kierwocy oczekujący na wypłacenie odszkodowania przez firmę Qudos otrzymają swoje pieniądze.

Patrona, irlandzka firma ubezpieczeniowa, która świadczyła usługi administracyjne dla Qudos, oświadczyła, że oferuje brokerom alternatywne produkty ubezpieczeniowe. Brokerzy mogą je przekazać bez dodatkowych kosztów ubezpieczającym.

Czytaj też: Setki osób oszukanych na tańszych ubezpieczeniach samochodu w Irlandii